Het creatieve spel Color Auction Studio nodigt je uit om een restauratie-expert te worden en waardevolle voorwerpen klaar te maken voor verkoop op een veiling. Voordat een item wordt tentoongesteld, moet het worden gerestaureerd door de meest nauwkeurige verftint te selecteren. Meng op basis van het voorbeeld de basiskleuren en vergelijk de resulterende toon met het origineel. Als de match groter is dan 50 procent, kunt u beginnen met spuiten. Na de laatste verificatie verzendt u het kavel naar de veiling en kiest u de beste aanbiedingen van kopers. Dit proces leert duidelijk de fijne kneepjes van het mengen van kleuren, wat nuttig zal zijn voor toekomstige kunstenaars. Word een echte meester en verdien een fortuin in de spannende Color Auction Studio.
Platform
game.description.platform.pc_mobile
Uitgebracht
21 januari 2026
game.updated
21 januari 2026