Spel Kleurenveilingstudio online

Original name
Color Auction Studio
Beoordeling
6.7 (game.game.reactions)
game.technology
HTML5 (Javascript)
Platform
game.platform.pc_mobile
game.orientation
game.orientation.portrait
Uitgebracht
Januari 2026
game.updated
Januari 2026
Categorie
Logische spellen

Description

Het creatieve spel Color Auction Studio nodigt je uit om een restauratie-expert te worden en waardevolle voorwerpen klaar te maken voor verkoop op een veiling. Voordat een item wordt tentoongesteld, moet het worden gerestaureerd door de meest nauwkeurige verftint te selecteren. Meng op basis van het voorbeeld de basiskleuren en vergelijk de resulterende toon met het origineel. Als de match groter is dan 50 procent, kunt u beginnen met spuiten. Na de laatste verificatie verzendt u het kavel naar de veiling en kiest u de beste aanbiedingen van kopers. Dit proces leert duidelijk de fijne kneepjes van het mengen van kleuren, wat nuttig zal zijn voor toekomstige kunstenaars. Word een echte meester en verdien een fortuin in de spannende Color Auction Studio.

Platform

game.description.platform.pc_mobile

Uitgebracht

21 januari 2026

game.updated

21 januari 2026

game.gameplay.video

Mijn spellen